Media Planer

Angajăm:

Responsabilități principale:
- Planificarea și postarea conținutului pe rețelele de comunicare (creare moodboarduri lunare) în conformitate cu planul de acțiuni;
- Planificarea sarcinilor și proiectelor în trello și bitrix;
- Gestionarea site-urilor companiei (introducerea infomației pe site, stabilire sarcină copywriter, foto/video, designer)
- Gestionarea procesului de producție foto video (contactarea clienților și outsourcing);
- Crearea conținutului digital (outsourcing + copywriting),
- Gestionarea parteneriatelor cu Influencerii, găsirea noilor parteneri de cross marketing;
- Planificarea evenimentelor tematice de expertiză pentru parteneri (online, offline);
- Identificarea și conectarea noilor canale de comunicare;
- Raportare publicații pe toată rețeaua de comunicare;
- Raportare moodboarduri.

Profil candidat:
- Experiență în muncă în agenție social media;
- Abilități de planificare și executare a sarcinilor;
- Cunoașterea platformelor social media, event planning;
- Abilități de împachetare a conținutului;
- Abilități de planificare a shootingurilor.

Ce oferim:

  • Pachet social deplin;
  • Program de lucru- 8 ore/ 5 zile pe săptămînă;
  • Locul de muncă: Chisinau, str. Alba Iulia 75
  • Salariu negociabil, în urma interviului;

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică: elena.dragan@artgranit.md; 069000527.

*Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu.

E-mail:  elena.dragan@artgranit.md
Telefon: 069000527

Alte anunturi publicate de aceasta companie