Manager vînzări

Suntem în căutare de:

În premieră pentru Republica Moldova dezvoltăm un curs de instruire profesională pentru designerii de mobilier și suntem în căutarea unui manager de vînzări care să contribuie la dezvoltarea companiei în această direcție.

Pentru mai multe detalii accesați: http://www.artpeople.md/

Cerințe față de candidați:

  • experiența anterioară de cel puțin 2 ani în domeniul vînzărilor;
  • pasiune pentru comunicare și vînzări;
  • fluență în limba română.

Responsabilități:

  • contactarea telefonică a clienților incluși în portofoliu, prezentarea produselor oferite de companie, tratarea obiecțiilor;
  • ținerea corespondenței de afaceri, expedierea prezentărilor prin Viber, Telegram, poșta electronică;
  • realizarea prezentărilor pe Zoom;
  • încheierea contractelor;
  • evidența tranzacțiilor, stabilirea sarcinilor, înregistrarea comentariilor;
  • lucrul în sistemul CRM;
  • planificarea, întocmirea și prezentarea dărilor de seamă.

Oferim:

  • un salariu de 15 000 lei + bonusuri pentru îndeplinirea planului;
  • mese din contul companiei;
  • condiții de muncă confortabile;
  • șansa de a face parte dintr-o echipă unită și creativă de profesioniști.

Program: 9:30-18:00 (de luni pînă vineri), cu pauza de masă și plimbări în parc.

După îndeplinirea planului stabilit se va putea negocia un program de lucru de la distanță.

Expediați CV-ul la adresa electronică: ceo@artpeople.md
Telefon: 062101900

Alte anunțuri publicate de această companie