Manager vânzări B2B

Dacă ai suficientă experiență în vînzări în mediul B2B dar îți dorești un progres   financiar semnificativ și o schimbare radicală a modului de viață atunci este timpul sa vii la un interview la Remark! Cu o prezență din 2016 suntem activi în mediul de afaceri și real estate, avem o vastă bază de date și experiență masivă în tot ce înseamnă soluții imobiliare complete pentru business. Suntem apreciați ca fiind cei mai buni în domeniul B2B în real estate! Astăzi ne mărim echipa și avem nevoie de TINE!

Îți oferim:

  • Tranzactii garantate din prima lună de lucru!
  • Venituri generoase din comisioane
  • Birou modern in cel mai luxos Business Centru al capitalei
  • Instruirea personalizata și integrare în activitatea imobiliară B2B
  • Posibilitatea de a gestiona personal programul de lucru
  • Telefon de serviciu și gadgeturi pentru activitate
  • Angajament pe termen lung

Cerințele noastre față de candidat:

  • Studii superioare complete
  • Experiența anterioară solidă în vînzări
  • Abilități excelente de comunicare și negociere
  • Orientare către rezultate și insistență
  • Dorința de a învăța
  • Automobil propriu
  • Cunoștințe de operare a PC
  • Cunoașterea pieței și mediului de business din RM

Responsabilități:

  • Prezentarea proprietăților din portofoliul companiei catre potențialii investitori
  • Introducerea informației în CRM-ul companiei
  • Prelucrarea solicitărilor de investiții
  • Identificarea proprietăților comerciale și negocierea contractelor de prestare servicii cu vînzătorii
  • Asistarea clienților în procesul investițional

CV - ul în poți încărca aici pe platformă, sau expedia la e-mail: hr@remark.md.

Pentru operativitatea procesului sau pentru confirmarea condițiilor de colaborarea ne poți apela la numărul de tel. +373 620 555 17.

E-mail: hr@remark.md
Te.: +373 620 555 17

Alte anunțuri publicate de această companie

SMM Manager

19 Aprilie 2024
Trimite CV

Agent imobiliar

Trimite CV
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide