Manager – suport tehnic service centru

Angajăm:

Responsabilități:

  • Primirea echipamentelor pentru diagnostic și reparații în service centru (înregistrare, monitorizarea reparațiilor, eliberarea echipamentelor, pregătirea documentelor).
  • Preluarea apelurilor telefonice, vinzare piesele de schimb, soluționarea problemelor simple.
  • Experienta in deservirea utilajelor (motocultoarelor benzina si diesel, compresoarelor, motocoaselor, drujbelor etc.).
  • Raportarea privind lucrul efectuat și rezultatele obținute.

Așteptările noastre de la candidat:

  • Studii superioare / sau medii de specialitate tehnice
  • Experiența anterioară în domeniul reparatiilor (Constituie un beneficiu)
  • Utilizator de PC, cunoștințe de MS Office: Outlook / Word /Excel, 1C
  • Cunoaşterea limbilor: română, rusă (Condiție obligatorie)
  • Orientare către client, responsabilitate, rezistență la stres

Ce oferim:

  • Lucrul inr-un Service confortabil;
  • Achitarea salariului la timp si oficială;
  • Program de lucru: de luni până vineri, de la 8.00 până la 17.30.

Așteptăm CV-ul Dvs. la e-mail:
info@arvaliscom.md
Numarul de contact: 060705040

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide