Manager relatii clienti corporativi de la 5000-20000 lei

Compania imobiliară Acces Imobil anunță concurs pentru suplinirea postului vacant:

Responsabilitati:

  • Creșterea vânzărilor prin Identificarea clientilor noi (copanii de constructii, antreprenori si subantreprenori)
  • Creșterea numărului de clienți existenți
  • Analiza şi monitorizarea pieţei (activitatea concurenţei) şi raportarea evenimentelor importante
  • Colectarea, actualizarea şi menţinerea informaţiilor importante despre clienţii existenţi şi potenţiali
  • Administrarea relaţiei cu clienţi corporativi, inclusiv prin oferirea asistenţei pentru solicitările sau problemele reclamate de către aceştia
  • Divizarea si evidenta obiectelor

Cerinte educationale:

  • studii superioare într-un domeniu imobiliar (avantaj)
  • experienţă în poziţii similare (avantaj)
  • limbi cunoscute: româna, rusă
  • cunoştinţe operare calculator: MS-Exel, Word
  • abilităţi manageriale
  • abilităţi de rezolvare a situaţiilor de conflict şi de criză
  • bune abilităţi ca şi vânzător
  • aptitudini organizatorice, de comunicare, negociere
  • politeţe în comunicarea cu clienţii
  • orientat spre obiective

Condiții de muncă:

  • Post de muncă într-un colectiv tânăr
  • Program de lucru Luni-Vineri 9:00-18:00, Sâmbăta 10:00-14:00
  • Sediu în centrul orașului Chișinău
  • Salariu 5000-20000 lei

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul (însoțit în mod obligatoriu de o fotografie) la adresa electronică: hr@accesimobil.md cu specificarea postului pentru care aplică.

Vă mulțumim.

hr@accesimobil.md
Tel. +373 78 888 450

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide