Manager proiect (Coffee Corner)

LINELLA anunță post vacant la funcția de:

Ești un profesionist ambițios, un lider încrezut și îți dorești o provocare nouă? Îți place cafeaua și ți-ar placea să gestionezi și să dezvolți o afacere în acest domeniu? Atunci cu siguranță avem o propunere interesantă pentru tine!

Cerinte:

  • Cunoașterea și respectarea tuturor regulilor, standardelor sanitare legate de HORECA;
  • Experiența în funcții de conducere în vînzări și HORECA min 2 ani ;
  • Abilități în planificare și analiză ;
  • Abilități de comunicare si calitătiți de lider dezvoltate;
  • Cunoașterea avansată MS Office;
  • Cunoștințe despre cafea și despre băuturile din cu (Coffee Corner).

Responsabilități:

  • Management operațional al Coffee Corner din incinta magazinelor Linella Planificarea bugetului pentru cafenele, realizarea obiectivelor bugetare și planului de vînzări;
  • Asigurarea conformității cu standardele, instrucțiunile, politicile, reglementările de siguranța a produselor alimentare și legislația din RM;
  • Managementul personalului;
  • Asigurarea implementării programelor de marketing aprobate;
  • Asigurarea fluxului documentar.

Oferim:

  • Salariu competitiv și beneficii atractive;
  • Oportunitatea de a fi implicat în dezvoltarea unei afaceri de succes în industria cafelei;
  • Mediul de lucru interesant în care va veți dezvolta atît profesional cît și personal.

Andresa: șos. Muncești 121

Toți candidații interesați de acest post vacant sunt rugați să transmită CV-ul pe hr.oficiu@linella.md.

Așteptăm CV-ul tău pe hr.oficiu@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante

Alte anunțuri publicate de această companie