Manager de vânzări

Angajăm:

Angajăm un manager de vânzări entuziast și cu abilități de lider! Alătură-te echipei noastre dinamice și ai ocazia să-ți pui în valoare cunoștințele și experiența în domeniul vânzărilor.

Dacă ești o persoană pasionată de interacțiunea cu clienții și ai abilitatea de a motiva și ghida o echipă către atingerea obiectivelor, acesta este locul potrivit pentru tine.

Responsabilitățile tale vor include:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări
  • Planificarea și coordonarea activităților
  • Identificarea oportunităților de creștere a veniturilor și stabilirea obiectivelor specifice
  • Gestionarea relațiilor cu clienții cheie și dezvoltarea unei rețele de clienți noi

Cerințe:

  • Experiență demonstrată într-o poziție similară
  • Abilități excelente de comunicare și negociere
  • Orientat către rezultate și atingerea obiectivelor
  • Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a motiva colegii
  • Cunoștințe avansate de limbă română și rusă

Oferim un mediu de lucru stimulant, cu posibilitatea de a-ți dezvolta cariera într-un domeniu plin de provocări și o echipă profesionistă gata să te susțină în atingerea obiectivelor.

Aplică acum și alătură-te echipei noastre de succes!

Echipa de Resurse Umane
Happy HR

E-mail: recrutare@happy-hr.md
+37379427445

Alte anunțuri publicate de această companie