Manager de oficiu / Recepție

Taxreturn - compania specializată în recuperare impozitelor din străinătate, este în căutarea unui Office manager, care dorește să lucreze într-un colectiv de profesioniști și să își creeze o carieră de succes. Acceptăm la interviu persoane de orice vârstă și experiență,  tinerii sunt încurajați să vină și ei la interviu.

Cerințe:

  • Abilități de organizare;
  • Utilizarea liberă a calculatorului (word, excel);
  • O bună cunoaștere a rețelelor de socializare;
  • Cunoașterea limbii române și limbii ruse;
  • Bune abilități gramaticale în vorbire și scris.

Responsabilități:

  • Organizarea documentației în companie, trimiterea corespondenței;
  • Asigurarea oficiului cu birotică si alte lucruri necesare în birou;
  • Corespondenta cu clienții pe site-ul companiei si pe rețelele de socializare;
  • Oferirea clienților/potențialilor clienți informații cu privire la serviciile prestate de către companie;
  • Redirecționarea fluxului de informații persoanelor competente din companie;
  • Întâlnirea clienților și conectarea loc cu persoana ce va satisface nevoile acestora;
  • Alte sarcini aferente funcției, parvenite de la conducere.

Oferim:

  • Lucru într-o companie în plină dezvoltare;
  • Un birou confortabil;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
  • Salariu competitiv și achitat la timp;
  • Pachet social;
  • Regim de lucru: luni-vineri, 9:00-18:00.

Menționează în subiectul mesajului "Manager de  oficiu / Recepție // rabota.md".

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide