Manager de Achiziții I Менеджера по закупкам

Dacă vă gândiți la locul de muncă așa cum ar trebui să fie, atunci vă gândiți la locul de muncă la Aquatrade.

AQUATRADE, cel mai mare distribuitor de apă minerală și băuturi răcoritoare, deținător a unor mărci precum OM, OM activ, Gura Căinarului, Letto își extinde echipa și caută un Manager de Achiziții dedicat și motivat.

Ce oferim:

  • Salariu + bonusuri pentru îndeplinirea KPI-urilor (de la 17000 lei)
  • Program de lucru stabil: de luni până vineri(08:00 - 17:00)
  • Transport de serviciu
  • Oficiu amplasat în zona Metro 2
  • Oportunități de carieră în companie

Ce așteptăm:

  • Aveți minim 2 ani experiența într-o poziție similară
  • Aveți cunoștințe în domeniul vamal la importarea mărfurilor
  • Vorbiții rusa, româna si engleza cel putin B1
  • Aveți cunoștințe în legislație ce ține de domeniul achizițiilor de bunuri (naționale și internaționale)
  • Sunteți perfect în comunicarea eficientă în scris și oral
  • Cunoasteti Microsoft Office și 1C
  • Permis de conducere cat B
  • Persoana disponibilă pentru deplasări

Cerinte:

  • Vei identifica și selecta furnizorii în vederea achiziționării produselor necesare companiei.
  • Vei negocia prețurile de achiziție, termenii și condițiile de livrare, precum și termenii de plată.
  • Vei organiza procesul predării materiei prime.
  • Vei duce evidența stocurilor la depozitul central.
  • Vei introduce rapoartele și actele necesare în sistemul de operare sau 1C.
  • Vei propune strategii de ameliorare a procesului privind achiziția produselor.
  • Vei controla plățile către furnizori în baza contractelor.
  • Vei asigura certificarea produsului de la furnizorii desemnați.
  • Vei genera toate rapoartele necesare.

Pentru aplicare, te rugăm să trimiți CV-ul la adresa de e-mail: job@aquatrade-hr.md, menționând funcția în subiect.

AquaTrade – pentru o viață sănătoasă și plină de energie!

Если вы думаете о работе так, как это должно быть, то вы думаете о работе в Aquatrade.

AQUATRADE, крупнейший дистрибьютор минеральной воды и прохладительных напитков, владелец таких брендов, как OM, OM activ, Gura Căinarului, Letto, расширяет свою команду и ищет целеустремленного и мотивированного Менеджера по закупкам.

Что мы предлагаем:

  • Заработная плата + бонусы за достижение KPI (от 17000 леев)
  • Стабильный график работы: с понедельника по пятницу (08:00 - 17:00)
  • Служебный транспорт
  • Офис в районе Метро 2
  • Карьерные возможности в компании

Чего мы ожидаем:

  • У вас есть минимум 2 года опыта работы на аналогичной должности
  • У вас есть знания в области таможенного дела при импорте товаров
  • Вы говорите на русском, румынском и английском языках не ниже уровня B1
  • У вас есть знания в области законодательства, касающегося закупок товаров (национальных и международных)
  • Вы отлично владеете эффективной письменной и устной коммуникацией
  • Вы знакомы с Microsoft Office и 1C

Обязанности:

  • Вы будете идентифицировать и выбирать поставщиков для закупки необходимых продуктов компании.
  • Вы будете вести переговоры о ценах закупки, условиях поставки и оплаты.
  • Вы будете организовывать процесс передачи сырья.
  • Вы будете вести учет запасов на центральном складе.
  • Вы будете вводить необходимые отчеты и документы в операционную систему или 1C.
  • Вы будете предлагать стратегии улучшения процесса закупки продуктов.
  • Вы будете контролировать выплаты поставщикам на основе контрактов
  • Вы будете обеспечивать сертификацию продукции у назначенных поставщиков
  • Вы будете генерировать все необходимые отчеты

Для подачи заявки, пожалуйста, отправьте свое резюме по адресу электронной почты: job@aquatrade-hr.md, указав должность в теме.

AquaTrade – для здоровой и энергичной жизни!

E-mail: job@aquatrade-hr.md
060911189

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide