Manager back-office | Менеджер бэк-офиса

Compania ”VICTIANA” invită în echipa sa:

Ce propunem noi:

  • Program complet de muncă în birou ultramodern, amplasat în centrul orașului;
  • Mentori cu experiență, ce te vor ajuta să te implici în muncă;
  • Oportunități de creștere profesională și financiară;
  • Formarea continuă a angajaților companiei în domeniul competențelor profesionale și personale.

Responsabilități:

  • Înregistrarea comenzilor clienților;
  • Pregătirea actelor primare pentru contabilitate, formarea devizelor de cheltuieli;
  • Informarea cumpărătorilor despre existența în stoc și costul mărfii, despre promoții;
  • Pregătirea contractelor, documentelor pentru departamentul vânzări;
  • Consultații telefonice;

Candidatul nostru:

  • Deține diplomă de studii superioare sau învățământ profesional;
  • Cunoaște limbile rusă și română;
  • Cunoștințe de bază în contabilitatea primară (constituie un avantaj);
  • Este utilizator încrezut de PC și tehnică de birou, experiența de lucru în 1C:8 va fi un avantaj;
  • Se caracterizează prin responsabilitate, amabilitate, atitudine pro-activa.

Expediază CV-ul cu fotografie pe: hr@sequritygroup.md.

Fii la curent cu toate noutățile companiei, devii prietenul nostru pe pagina de facebook: http://goo.gl/3kfKvs.

Urmăreşte Telegram Canalul nostru pentru a fi la curent cu toate posturile noastre vacante actuale https://t.me/sequrity_recruting!

Что мы предлагаем:

  • Полный рабочий день в современном офисе, расположенном в центре города;
  • Опытные наставники, которые помогут вам влиться в работу;
  • Возможности профессионального и финансового роста;
  • Постоянное обучение сотрудников компании в области профессиональных и личных навыков.

Обязанности:

  • Регистрация заказов клиентов;
  • Подготовка первичных документов для бухгалтерии, составление смет расходов;
  • Информирование покупателей о наличии товара на складе и его стоимости, а также об акциях;
  • Подготовка контрактов, документов для отдела продаж;
  • Телефонные консультации;

Кандидат:

  • Имеет высшее образование или профессиональное образование;
  • Владеет русским и румынским языками;
  • Базовые знания в области первичного бухгалтерского учета (является преимуществом);
  • Уверенный пользователь ПК и офисной техники, опыт работы в 1C:8 будет преимуществом;
  • Отличается ответственностью, дружелюбием, проактивным подходом.

Отправьте свое резюме с фотографией по адресу: hr@sequritygroup.md.

Будьте в курсе всех новостей компании, станьте нашим другом на странице в Facebook: http://goo.gl/3kfKvs.

Подпишитесь на наш Telegram-канал, чтобы быть в курсе всех наших текущих вакансий https://t.me/sequrity_recruting!

Alte anunțuri publicate de această companie