IT Project Manager

Angajam:

Responsabilități:

  • Planificarea detaliată și eficientă a proiectelor IT;
  • Stabilirea de sarcini clare pentru dezvoltatori, aliniate cu procesele de afaceri;
  • Definirea direcțiilor strategice pentru dezvoltarea aplicațiilor.

Cerințe:

  • Creativitate și inițiativă;
  • Experiență solidă în domeniul IT, cu minim 3 ani de activitate;
  • Studii superioare.

Oferta:

  • Angajare oficială cu un pachet social complet;
  • Salariu fix de 15 000 lei + bonusuri motivaționale;
  • Oficiu modern, dotat cu terasă și zonă de relaxare pentru un mediu de lucru plăcut și productiv.

Dacă te regăsești în aceste cerințe și ești pregătit să faci parte dintr-o echipă dinamică și inovatoare, te invităm să ne trimiți CV-ul la adresa de e-mail info@incaso.md.

Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a participa la interviu.

Alte anunțuri publicate de această companie