IT Assistant

Responsabilitati

  • Lucrul in softuri companiei pentru taskuri de creare utilizatori, corectare erori, vanzari, raportare
  • Lucrul cu erorile din portofoliu inchis lunar
  • Corectarea platilor, invoices de pe sebo_errors
  • Lucrul cu terminalele de plata: confirmare plati, anulare plati la solicitare
  • Identificarea erorilor tehnice intilnite in procesarea platilor
  • Colaborarea cu furnizorii companiei
  • Crearea instructiunilor/ procedurilor de lucru

Cerinte

  • Studii superioare in domeniul IT
  • Abilitatea de a organiza volumul zilnic de lucru in functie de prioritati
  • Experienta in pozitie asemanatoare de cel putin 1 an nu este obligatoriu dar se considera un avantaj
  • Limbile romana, engleza la nivel fluent

De ce Sebo?

  • Pachetul salarial motivant;
  • Dezvoltare profesionala intr o companie leader in domeniul FinTech.

Așteptam CV-ul tau la adresa: hr@sebo.md cu mențiunea “IT Assistant".

Conditiile privind prelucrarea datelor cu caracter personal sunt stabilite in Politica de confidentialitate a datelor cu caracter personal in procesul de recrutare, publicata pe pagina: https://www.sebo.md/pagina/cariera.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide