Инженер по ремонту и обслуживанию систем водоснабжения и канализации

Крупнейшая сеть ресторанов в Молдове «Andy’s» и «La Placinte» находится в поиске:

Ce oferim:

  • Oportunitatea de a deveni parte a unei echipe profesioniste și prietenoase, pasionată de munca sa.
  • Salariu competitiv.
  • Dezvoltare profesională și oportunități de avansare în carieră.
  • Proiecte și sarcini interesante, ce necesită un nivel ridicat de implicare.
  • Pachet complet de beneficii sociale, compensație pentru masă, și telefoane mobile corporative.

Cerințe principale pentru candidat:

  • Experiență în proiectarea și întreținerea sistemelor de alimentare cu apă și canalizare.
  • Abilități practice în exploatarea și întreținerea sistemelor de alimentare cu apă și canalizare.
  • Abilități de optimizare a lucrului, luând decizii fundamentate din punct de vedere economic și tehnic.
  • Abilități de evaluare a ofertelor comerciale.
  • Cunoștințe despre piața produselor și subcontractanților din țară.
  • Abilități de comunicare, lucrul în echipă, și capacitatea de a negocia cu colegii și subcontractanții.
  • Orientare către obținerea rezultatelor.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea de soluții eficiente și optime pentru sistemele de alimentare cu apă și canalizare, luând în considerare nevoile și specificul restaurantului.
  • Organizarea licitațiilor și instalarea conductelor de apă, echipamentelor sanitare, separatoarelor de grăsimi, pompelor și filtrelor de purificare a apei.
  • Verificarea funcționării sistemului de alimentare cu apă și canalizare, precum și testarea pentru scurgeri și alte probleme.
  • Asigurarea colectării și prezentării documentației necesare referitoare la sistemele de alimentare cu apă și canalizare ale restaurantului, precum și a rapoartelor pentru conducere la cerere.
  • Participarea la pregătirea și încheierea contractelor cu serviciile de alimentare cu apă din oraș.
  • Asigurarea curățeniei și calității apei în sistemul de curățare a restaurantului și asigurarea calității apei în timpul recoltării probelor de către autoritățile de control.
  • Întreținerea regulată a sistemelor de alimentare cu apă și canalizare, inclusiv verificarea scurgerilor, curățarea și înlocuirea pieselor uzate.
  • Identificarea rapidă a problemelor și organizarea diagnosticării și reparațiilor în caz de defecțiuni.
  • Asigurarea conformității tuturor lucrărilor și sistemelor instalate cu normele sanitare și regulile de siguranță.
  • Furnizarea de consultanță pentru personalul restaurantului cu privire la exploatarea și întreținerea sistemelor de alimentare cu apă și canalizare, precum și instruirea personalului în măsuri de prevenire a accidentelor și promovarea siguranței.

Așteptăm CV-urile dumneavoastră la adresa: hr@andys.md.

Что мы предлагаем:

  • Стать частью высокопрофессиональной, дружной команды, знающей и любящей свою работу.
  • Высокую заработную плату.
  • Профессиональное развитие и карьерный рост.
  • Интересные проекты и задачи, требующие высокого уровня вовлечения.
  • Полный социальный пакет, компенсация питания, корпоративная мобильная связь.

Основные требования к кандидату:

  • Опыт работы с проектированием и обслуживанием систем водоснабжения и канализации.
  • Практические навыки эксплуатации и обслуживания систем водоснабжения и канализации.
  • Навыки оптимизации работы, благодаря принятию грамотных решений, обоснованных с экономической и технической точки зрения.
  • Навыки оценки коммерческих предложений
  • Знание рынка продукции и подрядчиков страны.
  • Коммуникабельность, навыки работы в команде, умение находить компромисс с коллегами и подрядчиками.
  • Нацеленность на результат.

Должностные обязанности:

  • Разрабатывать эффективные и оптимальные решения по системе водоснабжения и канализации, учитывая потребности ресторана и специфику ресторана.
  • Провести тендеры и организовать подключение водопроводных труб, установку сантехнического оборудования, жиро улавливателей, насосов и фильтров очистки воды.
  • После установки оборудования проводить проверку работоспособности системы водоснабжения и канализации, а также тестировать на утечки и другие проблемы.
  • Организовать сбор всей необходимой документации по системам водоснабжения, канализации ресторана, также о проведенных работах. Предоставлять отчет руководству по запросу..
  • Участвовать в подготовке и в заключении контрактов с городскими службами водоснабжения.
  • Организовать своевременную санитарную обработку очистительных систем ресторана и обеспечить высокое качество воды при взятии проб контролирующими органами.
  • Организовать регулярное обслуживание систем водоснабжения и канализации, включая проверку на утечки, чистку и обслуживание, замену изношенных деталей.
  • В случае неисправностей или поломок быстро выявлять проблему, организовать диагностику и ремонт.
  • Обеспечить соответствия всех работ и установленных систем санитарным нормам и правилам безопасности.
  • Предоставлять консультацию персоналу ресторана по эксплуатации и обслуживанию систем водоснабжения и канализации, а также обучение персонала по мерам предотвращения аварий и безопасности.

Ждем Ваших резюме по адресу: hr@andys.md.

E-mail: hr@andys.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide