Inspector grupa de control | Инспектор группы контроля

Anunțăm următorul post vacant:

Grupul de Companii ALLAS desfășoară selecția candidaților pentru postul de ”Inspector grupa de control” în cadrul companiei ”ALLAS” SRL.

Responsabilități:

  • Realizarea inspecțiilor zilnice a gardienilor publici pentru a asigura conformitatea cu standardele și reglementările interne și externe.
  • Elaborarea și implementarea procedurilor de control și evaluare.
  • Identificarea și raportarea neconformităților, precum și propunerea de soluții eficiente.

Cerințe:

  • Responsabilitate, atenție, disciplină, abilități de comunicare.
  • Păstrarea confidențialității.
  • Flexibilitate și inițiativă.
  • Abilități de operare PC.
  • Permis de conducere categoria B.

Condiții de Lucru:

  • Angajare oficială.
  • Pachet social deplin.
  • Program de lucru în ture.
  • Salariu atractiv, reflectând experiența și abilitățile candidatului.

Informații de Contact:
CV-ul poate fi trimis la adresa de e-mail: job@sec.md.
Sau prin telefon la +373 69 73 33 43 (Viber, WhatsApp, Telegram). Vă rugăm să specificați poziția pentru care candidați.

Trimiterea CV-ului pentru această poziție implică acordul cu privire la prelucrarea datelor dvs. personale de către reprezentanții companiei.

Группа компаний ALLAS проводит отбор кандидатов на должность ”Инспектор группы контроля” в компании ”ALLAS” SRL.

Обязанности:

  • Проведение ежедневных проверок общественных охранников на предмет соблюдения внутренних и внешних стандартов и правил.
  • Разработка и внедрение процедур контроля и оценки.
  • Выявление и информирование о несоответствиях и предложение эффективных решений.

Требования:

  • Ответственность, внимательность, дисциплинированность, коммуникабельность.
  • Соблюдение конфиденциальности.
  • Гибкость и инициативность.
  • Навыки работы с ПК.
  • Водительское удостоверение категории B.

Условия работы:

  • Официальное трудоустройство.
  • Полный социальный пакет.
  • Сменная работа.
  • Привлекательная заработная плата, отражающая опыт и навыки кандидата.

Контактная информация:
CV можно отправить на следующий электронный адрес: job@sec.md.
Или по телефону +373 69 73 33 43 (Viber, WhatsApp, Telegram).
Пожалуйста, указывайте должность, на которую вы претендуете.

Отправка резюме на данную позицию означает ваше согласие на обработку ваших персональных данных представителями компании.

E-mail: job@sec.md
+373 69 73 33 43

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide