Inginer Electromecanic

ROGOB SRL - una din cele mai mari întreprinderi de produse din carne și mezeluri din Moldova, anunță concurs pentru funcția:

Compania Rogob este în căutarea unui coleg pentru a suplini funcţia de Inginer electromecanic.

responsabilități:

  • participarea la elaborarea planului de întreținere și la executarea lucrărilor de instalații electrice conform rigorilor, prescripțiilor energetice și procedurilor în vigoare;
  • asigurarea funcționării instalațiilor și echipamentelor electrice de măsură în concordanță cu documentația tehnică;
  • detectarea defectelor și cauzelor ce pot apărea la mașini, utilaje tehnologice, dispozitivele ce participă direct sau indirect la procesul de producție;
  • responsabil de calitatea execuției lucrărilor de mentenanță;
  • respectarea regulamentului intern și a normelor de securitate și sănătate în muncă;

ce aşteptăm:

  • studii medii tehnice de specialitate / superioare în domeniu: electric, energetic, electrotehnic sau similar;
  • experiență de minim 1 an în domeniu;
  • deținerea grupei a V-a de securitate electrică;
  • permis de conducere (categoria B);
  • disponibilitate de a lucra cu program flexibil;
  • atenție la detalii, meticulozitate;
  • abilități de luare a deciziilor și asumarea responsabilităților;

ce oferim:

  • carieră în una dintre cele mai mari companii producătoare din țară;
  • salariu competitiv;
  • training-uri în domeniul de activitate;
  • mediu de lucru dinamic și interactive;
  • prânz gratuit;
  • transport de serviciu (r-nul Criuleni).

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul la adresa: hr@rogob.md și noi avem grijă să te contactăm.

Te așteptăm în echipa Rogob!

E-mail: hr@rogob.md

Alte anunțuri publicate de această companie