Specialist în recrutare

Compania "Oiltech" angajează:

Descrierea poziției vacante

RESPONSABILITĂȚI:

  • Crearea și publicarea anunțurilor de angajare pe diferite canale și platforme de recrutare.
  • Analiza CV-urile și selectarea candidaților, în funcție de profilul candidatului și cerințele posturilor disponibile.
  • Participarea în procesul de intervievare și selecție a candidaților.
  • Administrarea și monitorizarea eficienței canalelor de recrutare..

Cerințe față de candidat:

  • Studii universitare
  • Experiență de minim un an în resurse umane
  • Abilități  de organizare, comunicare, prezentare și relaționare cu oamenii
  • Cunoașterea limbilor  române și ruse
  • Capacitate de a lucra în echipă

Ce oferim:

  • Loc de muncă stabil;
  • Angajarea oficială comform Codului Muncii al RM;
  • Alimentarea gratuită
  • Telefon corporativ

CV-urile sînt recepționate la adresa: hr@oiltech.md, tel. 068037788, 069502503.

E-mail: hr@oiltech.md
Tel.: 068037788, 069502503

Alte anunțuri publicate de această companie