E-Commerce Key Account Manager B2B

Suntem în căutare de:

Ești un E-Commerce Key Account Manager B2B căruia îi place să vândă și vrei să te consolidezi în proiectul START UP? Să ai libertate deplină în acțiuni pentru a obține rezultate de succes? La „RunPay” ai această posibilitate, recompensa va fi un salariu atractiv și posibilitatea de a-ți aduce propria contribuție în calitate de Lider și Câștigător în echipa noastră dinamică!

Aplică CV-ul tău cu fotografie la: hr@paymaster.md specificând „E-Commerce Key Account Manager B2B”.

Oferim într-o echipă cu creștere dinamică și cultură corporativă ultramodernă:

  • Program de lucru flexibil
  • Munca dinamică în domeniu
  • Angajare oficială din prima zi de muncă
  • Motivație transparentă: salariu FIX + KPI
  • Loc de muncă într-un birou modern, confortabil și plăcut
  • O echipă profesionistă, formare corporativă
  • Posibilitate de avansare
  • Comunicare liberă cu liderii: propune orice idee și realizează proiecte interesante
  • Petreceri corporative de Vară, Iarnă și alte evenimente speciale
Locaţia: mun. Chișinău, sect. Botanica, str. Aleea Gării, 42

Scop:
  • Identificarea continuă de noi parteneri B2B, dezvoltarea portofoliului cu clienții existenți
Cerințe:
  • Experiență în vânzarea serviciilor de plăți online și comerț electronic
  • MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Performanță la un nivel înalt
  • Metode moderne de vânzare: negociere și prezentare, lucru cu obiecțiile clienților
  • Cunoașterea pieței, formarea cererii și ofertei, costuri
  • Punctualitate și corectitudine
  • Cunoștințe bune de limbă română, și rusă, engleză este un avantaj
  • Experiență de cel puțin 5 ani în vânzări active B2B
Responsabilități:
Persoana va fi responsabilă de administrarea clienților E-Commerce RunPay, implementarea planului de vânzări, negocierea contractelor cu potențialii clienți E-Commerce. De asemenea, trebuie să proiecteze tendințele de vânzări și să identifice noi oportunități în piață la nivel național, va oferi suport în optimizarea strategiilor de vânzări care să conducă la creșterea cotei de piață.

Vă așteptăm cu drag în echipa noastră!

Expediază CV-ul cu fotografie la: hr@paymaster.md specificând „E-Commerce Key Account Manager B2B”

hr@paymaster.md
0 685 44 755

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide