Director Direcția Conformitate

Angajam:

Descrierea jobului sau ce vei face de fapt:

  • Asigurarea desfășurării activității Direcției in stricta conformitate cu prevederile legislației in vigoare si reglementările interne ale Băncii
  • Monitorizarea procesului de conformitate si aplicarea corespunzătoare a cerințelor de reglementare si administrare a riscului de conformitate
  • Gestionarea domeniului de cunoaștere a clientelei in scopul prevenirii spălării banilor si finanțării terorismului
  • Gestionarea sau prevenirea conflictelor de interese actuale si potențiale la nivel de banca

Ne asteptăm să ai:

  • Studii superioare (profil economic/drept)
  • Experienta minim 5 ani in pozitie manageriala similara
  • Nivel de cunoastere a limbilor: romana, rusa, engleza - nivel avansat
  • Capacitați de organizarea si planificare

Ce ar trebui să mai știi - e că apreciem maturitatea și experiența profesională.

Îți oferim posibilitatea de a lucra pentru una dintre cele mai mari bănci din Moldova. Oferim un pachet atractiv de beneficii, traininguri de pregătire și perfectionare, oportunități de dezvoltare a carierei. Suntem convinși că putem oferi soluții inovatoare clienților noștri, deoarece avem grijă de angajații noștri.

Facem totul împreună, ne ajutăm reciproc și acceptăm provocările profesionale, pentru că avem o mare #poftădemuncă!

Hai aplică! Te incurajam sa te alaturi #OamenilorDeLaVictoriabank!

Transmite CV-ul tău la adresa de email hr@vb.md și te vom contacta pentru a te cunoaște mai bine.

hr@vb.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide