Director de vanzări eCommerce România

Căutăm în echipă:

Suntem cel mai mare producător în Moldova de chiuvete, lavoare din cuarț și mobilă pentru baie.
Avem succese și pe piața României aquatoria.ro

Invităm în echipă Director departament vanzari eCommerce  să sporească creșterea vânzărilor noastre internaționale.

Competențe și abilități necesare:
  • Studii superioare, cu preferințe suplimentare în domeniul managementului, marketingului sau financiar;
  • Experiență de a conduce o echipă;
  • Abilități puternice de leadership, motivare și dezvoltare a echipei;
  • Cunoștințe de limba română, atât în comunicarea verbală, cât și în cea scrisă;
  • Implementarea politicii de dezvoltare a vânzărilor și monitorizarea performanțelor;
  • Planificare și organizare, gândire analitică.
Responsabilități:
  • Analizarea proceselor existente pentru contactarea, deservirea clienților în showroom România și internet magazin aquatoria.ro;
  • Urmărirea comenzilor clienților de la introducerea comenzii până la livrarea și facturarea mărfurilor;
  • Dezvoltarea scenarii, scripturi, instrucțiuni de lucru pentru echipa de vânzări online, showroom;
  • Analizarea și identificarea problemelor, contribuire și oferire suportului necesar echipei;
  • Monitorizarea stocurilor, verificarea corectitudinii mișcărilor de marfă;
  • Realizarea și prezentarea de rapoarte periodice privind performanța vânzărilor;
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru a stimula creșterea vânzărilor și a atinge obiectivele companiei.
  • Oferă angajaților din subordine feedback constructiv cu privire la calificările lor, comportamentul, rezultatele și atitudinea lor față de muncă;
Oferim:
  • Lucrul într-o companie stabilă, în curs de dezvoltare;
  • Oportunitatea de сreștere profesională și avansare în carieră;
  • Salariu competitiv (se discută la interviu).
  • Oficiu confortabil, condiții excelente de muncă
  • Grafic de lucru 08:30-17:30
Dacă sunteți interesat, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa e-mail hraquatoria@mail.ru cu indicare „Director departament vanzari eCommerce”în subiect.

Contactezăne la numărul  069745775.

E-mail: hraquatoria@mail.ru
Telefon: 069745775

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide