Director de departament

Fondată în anul 2006, «Comsales Grup» a ajuns una dintre principalele companii de inginerie industrială, specializată în construcția și proiectarea obiectelor industriale, agroindustriale și comerciale.
Anunță angajarea de:

Suntem în căutarea unui lider dinamic și inspirat pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Director Departament. Candidatul ideal va fi un lider experimentat și inspirat, capabil să conducă și să gestioneze operațiunile noastre într-un mediu dinamic și competitiv.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-o companie de vârf, recunoscută pentru excelență și inovație în domeniul ingineriei;
  • Pachet salarial competitiv și pachet social;
  • Colectiv profesionist și tânăr;
  • Fructe pentru energie!
  • Ceai / cafea / snacksuri;
  • Activități sportive organizate de companie;
  • Daruri pentru diferite ocazii;
  • Călătorii;
  • Reduceri la produsele / serviciile companiei;
  • Deplasări de serviciu;
  • Acces la biblioteca companiei și alte resurse de studiu;
  • Team – building;
  • Traininguri/ acoperire costuri certificări profesionale;
  • Regim de muncă: de la 8:30-18:00.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de creștere a afacerii în concordanță cu obiectivele noastre pe termen lung;
  • Supervizarea și coordonarea tuturor aspectelor operaționale ale companiei;
  • Crearea și menținerea unui mediu de lucru productiv și plăcut;
  • Identificarea și gestionarea riscurilor potențiale pentru afacere și luarea de decizii strategice;
  • Colaborarea strânsă cu echipa de conducere pentru a asigura implementarea eficientă a obiectivelor și a inițiativelor.

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-o poziție similară;
  • Experiență solidă în dezvoltarea și implementarea strategiilor de afaceri;
  • Aptitudini puternice de analiză și luare de decizii, responsabiliate;
  • Abilități demonstrate de lider și comunicare, cu capacitatea de a motiva și de a influența echipele;
  • Abilități excelente de planificare și gestionare a timpului, cu capacitatea de a prioritiza sarcinile în mod eficient;
  • Studii superioare în domeniul afacerilor, ingineriei sau o disciplină relevantă.

Cerințe:

Persoanele interesate pot aplica CV-ul la adresa: hr@comsales.md, cu indicarea postului în titlul scrisorii.

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

E-mail: hr@comsales.md

Alte anunțuri publicate de această companie