Designer grafic

Angajăm:

Cerințe:
-          Cunostinte de baza in After Effects (primordial)
-          Cunostinte mediu-avansat Photoshop (suplimentar)
-          Cunostinte Mediu-Avansat Adobe Ilustrator (suplimentar)
-          Cunostinte de baza in Adobe Premiere (nu e obligatoriu - dar e un plus)
-          Dorința de a lucra într-un mediu colaborativ, inovator, flexibil și orientat spre echipă.
daca le stii pe astea resutul le afli cu noi impreuna :)

Responsabilități:
-          Demonstrarea abilităților creative,
-          Persoană sociabilă, cu atitudine pozitivă și spirit de echipă
-          Realizarea altor activități specifice postului.

Oferim:
- Experiență de muncă într-o echipă de succes;
- Salariu motivant;
- Un colectiv prietenos și susținere în procesul de muncă;
- Reduceri la toate brandurile companiei, și promoții interne pentru angajați.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: hr@nanu.md

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru inte

E-mail: hr@nanu.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie