Depozitar

Depozitar

Responsabilități:

  • Contribuie la gestionarea stocurilor, întrările și ieșirile de marfă în depozit
  • Contribuie la perfecționarea procesului de gestionare a mărfii în depozit
  • Menține ordinea și curățenia în depozit
  • Depozitul este amplasat în Chișinău (Poștă Veche, stradela Studenților/Socoleni)

Profilul candidatului:

  • Experiența de lucru într-o poziție similară (constituie un avantaj)
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Calități personale: capacități organizatorice, proactivitate, inițiativa, spirit de echipă
  • Atitudine pozitivă și profesionistă în relațiile cu colegii
  • Orientare la rezultat și transparență
  • Responsabilitate și seriozitate
  • Abilitate de a învăța rapid
  • Sinceritate, dispunere la colaborare
  • Dorința de dezvoltare profesională și personală continuă

Compania oferă:

  • Salariu și alte bonusuri de performanțe;
  • Oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipa de profesioniști;
  • Instruire și un mediu de lucru modern.

Vino alături de noi pe
Facebook: https://www.facebook.com/pit.moldova/about
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/pit-md/posts/
Youtube: https://www.youtube.com/@user-jj4cd2pp9i
Instagram: https://www.instagram.com/pit.moldova/?hl=en

Procedura de aplicare: persoanele interesate sunt invitate să expedieze la adresa de e-mail hr@pit.md, cu mențiunea „depozit”, următoarele documente:
CV-ul actualizat;
Doar candidații selectați pentru interviu vor fi contactați.
Pentru întrebări adaugătoare vă rog să ne contactați:Tel: 068814157

E-mail: hr@pit.md
Telefon: 068814157

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide