Depozitar

Angajăm:

Depozitar

SC “Complex-Total” S.R.L cu sediul central, magazin și depozit pe Bulevardul Dacia 58/12 din Chișinău, este afacerea de succes care a început în anul 2013 și continuă să se dezvolte.

Astfel, recent a început dezvoltarea unei noi ramuri de activitate în domeniul comercializării produselor electrice, Ciment și Sandwich.
Visezi sa te dezvolti intr-o echipa tînără care se bucura de succes?
Vrei o cariera profesională sigură cu posibilitate de avansare?
Atunci te asteptăm in echipa STRAAL.

STRAAL este unul dintre noile magazine  care se bucură de succes din segmentul său. Calitatea produselor si deservirii noastre este cheia succesului pentru noi și, prin urmare, atragem constant angajații cei mai talentați. În procesul de lucru apreciem străduința, profesionalismul și eficiența angajatului.

Cerinte:
- Studii in domeniul tehnic.
- Experienta in domeniul echipamentelor electrice, panourilor sandwich, materialelor de constructie.
- Cunoasterea limbii romane si rusa.
- Calitati personale: responsabilitate, atentie la detalii, spirit de initiativa, capacitate de planificare si organzare.
- Abilitati de utilizare internet, MS Ofice la nivel avansat (Word,Excel), 1C.

Responsabilitati:
- Promovarea imaginii companiei in rindul clientilor.
- Administrarea depozitului conform procedurilor si politicilor stablilite.
- Mentinerea in ordine a depozitului.
- Suport maxim departamnetului de vinzari.
- Organizarea logisticii.
- Raspunzator de pastrarea bunurilor materiale sau de alta natura pe care le are in gestiune.
- Satisfacerea clientilor la cele mai inalte standarte

Oferim:
- Echipa de tineri profesionisti.
- Companie in permanenta dezvoltare.
- Posibilitati reale de avansare.
- Instruiri si deplasari peste hotare la furnizorii companiei.
- Salariu motivant in dependenta de volumul de vinzari.

Expediati CV-ul in limbile romana sau rusa la adresa: fratiinicoara@mail.ru
Sau sunati la nr. +373 79991033
www.straal.md

E-mail: fratiinicoara@mail.ru
Telefon: +373 79991033