Depozitar

Cel mai mare distribuitor a tehnicii speciale şi utilajelor pentru depozite angajează:

Depozitar

Responsabilități:

  • Aranjarea mărfii în depozit.
  • Întreținerea bunurilor materiale ale companiei în stoc conform cerințelor.
  • Evidența operațiunilor de recepționare, păstrare și eliberare a mărfurilor.
  • Participare la procesul de verificare a stockului și a facturilor.
  • Păstrarea curățeniei în depozit.
  • Răspunderea materială pentru marfă.
  • Participarea la inventariere.
  • Cunoștințe de operare în programe Excel și 1C.

Cerinţe faţă de candidat:

  • Experienta in domeniu (de dorit, dar nu este obligatoriu)
  • Abilitati de comunicare, punctual, responsabil, capacitatea de a lucra independent si in echipa
  • Onest, responsabil, disciplinat, rezistent la stres, entuziasm

Condiții de lucru:

  • Program de lucru: Luni - Vineri, 09:00 - 18:00.
  • Angajare oficială.
  • Pachet social integru.
  • Salariu atractiv în creștere.

Dacă ești interesat(ă) să te alături echipei noastre dinamică și prietenoasă, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa marketing@handlerkraft.md sau să ne contactezi la numărul de telefon 069 053 931.

Site: www.handlerkraft.md

Contacte:
E-mail: marketing@handlerkraft.md
Telefon: 069 053 931, Anna
Web: www.handlerkraft.md

Alte anunțuri publicate de această companie