Croitor | Croitoreasă

Fabrica de mobilă TANDEM are peste 21 de ani de experiență pe piața mobilei din Republica Moldova și România, cu o rețea de 7 magazine în diferite orașe (Chișinău, București, Brașov, Oradea).

TANDEM - Pasiune pentru calitate

Anunț de Angajare - Croitor/ Croitoreasă

Locație: Chișinău, Moldova

Profilul Candidatului:

  • Experiența sau cunoștințe în domeniul croitoriei, preferabil în confecționarea detaliilor pentru mobilă moale;
  • Atenție la detalii și abilități bune de lucru manual;
  • Capacitatea învățare rapidă și autocontrol;

Responsabilități:

  • Croirea detaliilor din stofa, conform specificațiilor tehnice sau a șabloanelor;
  • Respectarea instrucțiunilor de lucru și a standardelor de calitate stabilite;
  • Respectarea planului de lucru.

Oferta:

  • Salariu: 10000 - 12000 lei lunar.
  • Salariul este fix și se oferă în funcție de efortul depus și de contribuția adusă de echipă.

Beneficii:

  • Mediu de lucru stabil și echipă prietenoasă;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

Cum să Aplicați:
Trimiteți CV-ul la hr@tandem.md specificând în subiect „Aplicatie Croitor”, sau apelați la Nr de telefon: 078057772.

Telefon: 078057772
Е-mail: hr@tandem.md
Web: www.tandem.md

Alte anunțuri publicate de această companie