Coordonator call center | Руководитель call-center

Pentru complexul de divertisment AQUACITY VARAVARA cautam Coordonator call center. Dacă ești încrezător în abilitățile tale, gata să te dezvolți, să rezolvi probleme interesante, atunci tu și cu mine suntem pe aceeași cale.

Responsabilități:

  • Controlul activitatea operatorilor call center
  • Instruire în vânzări și desfășurare cursuri de master și traininguri pentru personal
  • Ascultarea conversațiile și corectarea scripturile
  • Adaptarea personalului și instruirea

Cerințe:

  • Bună cunoaștere a limbilor ruse și române
  • Experiența în call-center, asistență, vânzări, service clienți va fi binevenită
  • Ambiție și dorință de a atinge scopul!
  • Grad ridicat de responsabilitate și organizare
  • Capacitatea de a explica lucruri complexe în termeni simpli

Compania oferă:

  • Plată la timp a salariului
  • Se plătește perioada de adaptare și cunoaștere cu firma 14 zile
  • Programul de lucru este cât se poate de convenabil 5/2, de la 9 la 18
  • Transport public gratuit
  • Alimentatia gratis

Folosește-ți șansa de a lucra într-un proiect internațional!
CV-ul tău va fi revizuit în termen de 1 zi. Trimite CV-ul tău la hr@aquacity.md și te vom contacta: 079 88 22 99.

Для развлекательного комплекса AQUACITY VARAVARA ищем Руководителя сall center. Если ты уверен в своих силах, готов развиваться, решать интересные задачи, то нам с тобой по пути.

Обязанности:

  • Контроль работы менеджеров call center
  • Обучение продажам и организация мастерклассов и тренингов для персонала
  • Прослушивание разговоров и коррекция скриптов
  • Адаптировать персонала

Требования:

  • Хорошее владение русским и румынским и языками
  • Опыт работы в call-центре, support, сфере продаж, клиентского сервиса, будет приветствоваться
  • Амбициозность и желание достичь цели!
  • Высокая степень ответственности и организованности
  • Умение объяснить сложные вещи простым языком

Мы предоставим:

  • Работу в команде людей, которые любят свое дело!
  • Своевременную выплату ЗП+ выплата за KPI
  • Период адаптации и знакомства с компанией 14-ть дней оплачивается
  • График работы максимально удобный 5/2, с 9 — 18
  • Бесплатные обеды
  • Бесплатный общественный транспорт

Используйте свой шанс поработать в международном проекте!

Ваше резюме будет рассмотрено в течение 1 дня. Отправляйте свое CV по электронной почте: hr@aquacity.md и мы с Вами свяжемся. 079 88 22 99.

079 88 22 99
E-mail: hr@aquacity.md

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide