Contabil(ă) materiale

Angajăm:

Cerințe:

  • Studii superioare
  • Experiența într-un post similar (constituie un avantaj)
  • Cunoștințe bune de operare PC, Microsoft office (Excel)
  • Responsabilitate, disciplină
  • Fluență în limbile rusă și română

Responsabilități:

  • Evidenta stocurilor de mărfuri şi materiale (primirea, repartizarea, decontarea)
  • Controlul integrităţii bunurilor material
  • Darea in exploatare OMVSD, mijloace fixe, activelor nemateriale
  • Calcularea uzurii mijloacelor fixe si activelor nemateriale
  • Întocmirea actelor de verificare cu furnizorii
  • Evidenta combustibilului
  • Introducerea FF in programa UNA
  • Emiterea facturilor NON Livrare, de refacturare, de retur

Condiții de muncă și de retribuire a muncii:

  • angajare oficiala si pachet social deplin
  • salariu stabil, avantajos si platit la timp
  • program de muncă full-time 8-17 / 9-18
  • posibilitatea cresterii profesionale

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa electronică hr@imensitate.md.

În subiectul mesajului specificați postul vacant pentru care aplicați.

Adresa locului de muncă: mun. Chișinău , str. Tiraspol 5, CC UNO, magazinul Bonus

E-mail: hr@imensitate.md

Alte anunțuri publicate de această companie