Contabil(ă), cu locul de muncă în Chișinău

ÎCS „Premier Energy” SRL recrutează candidați la funcția vacantă de:

Responsabilități principale ale funcţiei:

  • Să colaboreze la elaborarea conturilor anuale, a rapoartelor financiare în conformitate cu prevederile legale şi alte rapoarte externe şi interne, cu respectarea normativelor şi procedurilor stabilite.
  • Să realizeze înregistrarea contabilă adecvată a operațiilor economice ce se produc, conform normativelor şi criteriilor contabile din domeniul financiar.
  • Să realizeze înregistrarea corectă a operațiilor economice (financiare).
  • Să elaboreze informația contabilă integră şi calitativă pentru procesul de încheiere a bilanțului şi consolidarea posterioară a acestuia.
  • Să colaboreze la elaborarea “documentelor de lucru” pentru audit.
  • Să colaboreze la elaborarea studiilor şi rapoartelor în domeniu.

Ce îţi oferim:

  • training de inițiere la locul de muncă;
  • activități de instruire;
  • posibilități de creștere în carieră;
  • asistență medicală facultativă;
  • asigurare contra accidente.

Cerinţe şi abilităţi tehnice:

  • Studii superioare în domeniul economic (contabilitate);
  • Experiența de muncă în domeniul economic/contabilitate va constitui un avantaj;
  • Cunoştinţe bune de utilizare a PC (Word, Excel, Outlook);
  • Cunoştinţe bune de SAP si 1C va constitui un avantaj;
  • Responsabilitate, onestitate, corectitudine, cooperare în echipă.

Dacă eşti interesat în această poziție aplică on-line sau expediază CV-iul tău la adresa de e-mail: cariere.pe@premierenergy.md cu mențiunea „contabil, cu locul de muncă în Chișinău”.

Telefon de contact: 022 431766; 022 431043, mobil: 068968850, 062161043.

Suntem o echipă, așa că îți promitem că te vei integra ușor și vei face parte din familia noastră mare.

E-mail: cariere.pe@premierenergy.md
Telefon: 022 431766; 022 431043; 068968850; 062161043

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide