Compania SIXT rent-a-car Moldova, membră a retelei de companii din 105 tari din lume, anunță concurs pentru postul vacant de:

Contabil

SIXT rent-a-car Moldova este o companie tânăra si dinamica care face parte dintr-o companie internaționala - SIXT RENT A CAR, lider international in servicii de închirieri auto si leasing operațional.

Cerinţe:
- Studii superioare în domeniul economic;
- Experiență în domeniu minim 3 ani;
- Cunoasterea SNC, legislației fiscale, legislatiei civile;
- Utilizator avansat de PC (Microsoft Office, Excel, Word, Internet, 1C);
- Cunoașterea limbilor: româna, rusa, engleza;
- Abilităţi de comunicare, disciplină, responsabilitate.

Responsabilităţi:
- Urmărirea documentelor primare (încasări, facturări);
- Evidenta caseriei și extraselor bancare;
- Evidența stocurilor de materiale, foilor de parcurs;
- Evidenta operatiunilor de leasing operational;
- Evidenta surselor atrase sub forma de credite, impurut, leasing
- Corespondenta cu debitorii / creditorii;

Se oferă:

- Pachet salarial atractiv, in functie de experienta si ajustat la volumul de lucru
  Dupa perioada de proba de 1 luna (salar 6000 lei)  - salariul este ajustat la volumul de lucru (pana la 8000 lei)
  Dupa 12 luni - salariu creste in corelatie cu volumul activitatilor si nivel de cunostinte, min 5% pe an

- Mediu de lucru dinamic;
- Colaborarea cu o echipă tânără şi profesionistă.

Vă rugăm să transmiteţi CV-ul pe adresa de e-mail info@sixt.md

E-mail: info@sixt.md        Tel. 022 00 66 66      Web: http://www.sixt.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie