Contabil șef al direcției de automobile

Suntem în căutare de:

Ești o persoană responsabilă și atentă? Ai experiență în domeniul contabilității? Dorești să lucrezi într-o companie stabilă și în plină dezvoltare? Atunci te așteptăm!

Compania noastră organizează un concurs pentru postul de Contabil șef.

Cerințe pentru candidați:

  • Studii – superioare in Contabilitate;
  • Cunoștințe PC (1С 8, Excel, Word, Outlook, etc.);
  • Experiență in muncă - cel puțin 3 ani;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel de comunicare liberă.

Responsabilități:

  • Organizarea contabilității la întreprindere;
  • Întocmirea rapoartelor fiscale și statistice;
  • Organizarea evidenței bunurilor, datoriilor și a operațiilor economice, a mijloacelor fixe, a mărfurilor și valorilor materiale și a mijloacelor bănești;
  • Controlul respectării procedurilor de întocmire a rapoartelor întreprinderii;
  • Controlul respectării disciplinei de personal.

Condiții de lucru:

  • Loc de muncă amenajat într-un birou confortabil;
  • Angajare oficială începând din prima zi de lucru, pachet social complet;
  • Salariu decent fără întârzieri;
  • Colectiv prietenos;
  • Program de lucru: De luni până vineri, între orele 09:00 și 18:00 (cu o pauză de prânz de 1 oră).

Dacă sunteți interesat de poziția noastră și doriți să deveniți parte a echipei noastre - nu așteptați până mâine și trimiteți-vă CV-ul la adresa de e-mail hr@automall.md.
Sau sunați la numărul 078309988 pentru programarea unui interviu.

E-mail: hr@automall.group
Telefon: 078 30 99 88

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide