Contabil Operator

Oportunitate de Carieră:

Compania SRL Ezio GRUP caută să completeze echipa cu un Contabil Operator pozitiv și competent, dornic să lucreze într-un mediu dinamic.

Cerințe pentru candidat:

  • Studii superioare în domeniul economic
  • Experiență minimă de 2 ani în contabilitate
  • Cunoștințe solide în evidența contabilă
  • Abilități avansate de operare PC: Word, Excel
  • Experiență în utilizarea software-ului de contabilitate, preferabil 1C
  • Capacitate analitică și de organizare
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Responsabilitate și confidențialitate ridicate
  • Punctualitate, spirit analitic, onestitate, responsabilitate, amabilitate, abilități de lucru în echipă

Responsabilități principale:

  • Prelucrarea documentelor primare și introducerea lor în sistem
  • Întocmirea rapoartelor interne și fiscale
  • Emiterea facturilor fiscale conform comenzilor
  • Gestionarea evidenței contabile a stocurilor de mărfuri și producție
  • Întocmirea rapoartelor interne ale companiei

Oferim:

  • Salariu atractiv și pachet social complet
  • Oportunități de dezvoltare într-o echipă profesionistă
  • Posibilitatea de avansare în carieră

Locație: Chișinău (Botanica), Codru, str. Puhoi 54/1

Poziție: full-time, de la 08:00 până la 17:00, cu sâmbăta și duminica libere.

CV-urile "Contabil Operator" va rugam trimiteti la adresa: eziogrup@gmail.com, telefon 079483054.

E-mail: eziogrup@gmail.com
079483054

Alte anunțuri publicate de această companie