Contabil junior

Vrei să faci parte dintr-un colectiv de profesioniști și plin de succese? Compania BB-Dializa proiectul de parteneriat public privat pentru servicii de dializă, te invită să faci parte din echipă!

Calificări necesare:

  • Studii medii în domeniul contabilitătii/finantelor;
  • Cunoștințe avansate PC, pachetul Micosoft Office, 1C 8:3;
  • Obligatoriu experiență în calitate de contabil minim 1 ani.

Responsabilități:

  • Înregistrarea, evidența și gestiunea documentelor primare;
  • Evidența stocurilor OMVSD;
  • Lucrul cu facturile fiscale;
  • Inventarierea, casarea bunurilor materiale.

Oferim:

  • Pachet salarial atractiv, tichete de masă;
  • Mediu de lucru plăcut;
  • Dezvoltarea carierei într-o echipă de profesioniști cu perspectivă de creștere.

Persoanele care corespund cerițelor sus menționate sunt rugate să expedieze CV-ul (cu o poză ataşată) la adresa de email, cu indicarea funcţiei vacante: hr@dializa.md.

E-mail: hr@dializa.md

Alte anunțuri publicate de această companie