Consultant vânzător

Companie specializată în comercializarea produselor cosmetice și a suplimentelor alimentare oferă spre ocupare un post de

În subdiviziunile “ SĂNĂTATE MARKET” a societății în următoarele localiăți: Chișinău sect. Botanica, sect. Rîșcani,Vadul-lui-Vodă, Ungheni.

Cerinţele candidatului:

  • Studii superioare sau medii;
  • Fluență verbal
  • Cunoașterea limbii române la un nivel avansat, cunoașterea limbii ruse constitue un avantaj
  • Experiență pe o poziție similară constitue un avantaj.
  • Personalitate dinamică, comunicativă, organizată si analitică
  • Capacitate de analiză și sinteză în procesul de lucru;
  • Orientare către performanță;
  • Loialitate si confidențialitate
  • Abilitatea de a gestiona eficient timpul de muncă, de a organiza, planifica și prioritiza sarcinile de lucru;
  • Capacitatea de a soluționa probleme.

Descrierea postului:

  • Asigura un flux informațional eficient aspra produselor către potențialii cumpărători
  • Ofera clienților noile produse ale societatii;
  • Este implicat in promovarea produselor;
  • Îndeplinirea obiectivelor lunare ale companiei;
  • Planificarea activității de comercializare a produselor companiei;
  • Propune măsuri de îmbinătățire a activității și implementează schimbările aprobate de managerul pe retail.

Ce iți oferim?

  • Mediu de lucru dinamic si profesionist;
  • Contract de munca pe perioadă nedeterminată;
  • Programe de training și dezvoltare personală;
  • Posibilități de dezvoltare în cadrul companiei;
  • Salariu fix și bonusuri lunare de performanță;
  • Telefon de serviciu;

Candidaţii interesaţi pot trimite  un Curriculum vitae însoţit de scrisoare de intenţie şi de fotografie, la nr. 068717717 sau la următoarea adresă de e-mail virimchirtoaca@mail.rutrachevskaia@mail.ru.

Numai candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la un interviu, a cărui dată va fi stabilită de comun acord cu aceştia. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate. Nu vor fi luate în considerare candidaturile care nu vor îndeplini condiţiile minimale solicitate în specificaţiile postului.

Compania îşi rezervă dreptul de a testa competenţele declarate de către candidaţi.

E-mail: trachevskaia@mail.ruvirimchirtoaca@mail.ru
Telefon: 068717717

Alte anunțuri publicate de această companie