Completator Mărfuri la Depozit or. Chișinău

Reţeaua de magazine “Linella” anunţă post vacant la funcția:

Dacă ești o persoană responsabilă, organizată și dornică să facă parte dintr-o echipă dinamică, te așteptăm să aplici pentru poziția de completator mărfuri la depozitul nostru.

Cerințe:

  • Experiența anterioară în domeniul depozitării și manipulării mărfurilor este un avantaj, însă nu este obligatorie.
  • Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și în echipă.
  • Capacitatea de a respecta termenele limită și de a efectua sarcini repetitive cu atenție și precizie.

Responsabilități:

  • Recepționează, inspectează și completează mărfurile conform procedurilor stabilite.
  • Asigură respectarea standardelor de ambalare și etichetare.
  • Menține curățenia și ordinea în zona de lucru și depozit.
  • Comunică eficient cu colegii și superiorii pentru a asigura fluxul optim al mărfurilor.

Ce oferim:

  • Salariu 16 200 lei + beneficii.
  • Program de lucru stabil și oportunități de creștere în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru sigur și echipă dedicată.
  • Instruire și suport pentru dezvoltarea profesională.

Adresa: Chișinău, sect. Buiucani, str. Columna 170/3 (Tracom)

Detalii: 078002222

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide