Cofetar torturi la comanda 9500 lei

Angajăm:

Compania noastră caută un cofetar talentat și experimentat în producerea torturilor la comandă pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ai pasiune pentru cofetărie și experiență în realizarea torturilor personalizate, te invităm să aplici pentru acest post.

Responsabilități:

  • Pregătirea și decorarea torturilor la comandă în conformitate cu specificațiile clienților și standardele companiei
  • Gestionarea eficientă a producției, asigurând calitatea și proaspătura produselor finite
  • Menținerea curățeniei și respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară în întreaga bucătărie

Cerințe:

  • Experiență anterioară în producția torturilor la comandă, preferabil într-un mediu comercial
  • Abilități excelente în decorarea torturilor cu diverse tehnici și materiale
  • Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a gestiona mai multe comenzi simultan
  • Atitudine pozitivă, creativitate și atenție la detalii
  • Diploma sau certificare în domeniul cofetăriei constituie un avantaj

Oferta noastră:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și creativ
  • Posibilitatea de dezvoltare și avansare în cadrul companiei
  • Pachet salarial competitiv, în funcție de experiență și performanțe
  • Mediu de lucru plăcut și echipă prietenoasă
  • Program de munca Marti - Sambata

Dacă ești pasionat de cofetărie și crezi că te potrivești descrierii de mai sus, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa hr@familymarket.md. Telefon: 068688341

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să discutăm mai multe despre această oportunitate de carieră.

Adresa: str. Bacioii Noi 14/9

E-mail: hr@familymarket.md
Telefon: 068688341

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide