Cofetar (Preparare Creme și Siropuri)

Angajăm:

Compania noastră caută un candidat pasionat și dornic să învețe pentru a ocupa poziția de cofetar specializat în prepararea cremelor și siropurilor pentru torturi.

Responsabilități:

  • Pregătirea diferitor tipuri de creme și siropuri utilizate în realizarea torturilor
  • Urmarirea cu atentie a retetelor si respectarea standardelor de calitate ale companiei
  • Asigurarea curățeniei și a respectării normelor de igienă în bucătărie

Cerințe:

  • Pasiune pentru domeniul cofetăriei și dorința de a învăța și de a se dezvolta în acest domeniu
  • Abilități bune de organizare și atenție la detalii
  • Atitudine pozitivă și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic

Oferta noastră:

  • Oportunitatea de a învăța și de a te dezvolta în domeniul cofetăriei, chiar și fără experiență anterioară
  • Mediu de lucru plăcut și echipă prietenoasă
  • Program de mună, Luni-Vineri 8:00-18:00
  • Posibilitatea de avansare în cadrul companiei pe măsură ce îți dezvolți abilitățile și experiența

Dacă ești pasionat de cofetărie și ești gata să îți începi cariera în acest domeniu, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa hr@familymarket.md sau suna la 068688341.

E-mail: hr@familymarket.md
Telefon: 068688341

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide