Cofetar - Asamblare sau Coacerea blaturilor pentru Torturi (Tura de noapte) 10000 lei

Angajăm:

Responsabilități:

  • Asamblarea sau pregătirea blaturilor pentru torturi conform instrucțiunilor și rețetelor stabilite
  • Coacerea blaturilor și a altor componente de cofetărie în conformitate cu standardele de calitate
  • Menținerea unui mediu de lucru curat și organizat
  • Respectarea regulilor de igienă și siguranță alimentară

Cerințe:

  • Capacitatea de a lucra în tura de noapte (între orele 19:00-07:00)
  • Motivație și dorință de a învăța și de a se dezvolta în domeniul cofetăriei
  • Abilitatea de a lucra în echipă și de a urma instrucțiunile cu atenție
  • Punctualitate în îndeplinirea sarcinilor
  • Experiența anterioară în cofetărie constituie un avantaj, dar nu este obligatorie

Oferta noastră:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și plin de creativitate
  • Formare și îndrumare pe tot parcursul angajamentului
  • Pachet salarial competitiv, inclusiv bonusuri pentru performanță și ore suplimentare
  • Mediu de lucru plăcut și echipă prietenoasă
  • Program de muncă 3 nopți pe săptămănă, transpot din partea companii gratuit (la / de la Botanica, bd. Dacia)

E-mail: hr@familymarket.md
Telefon: 0 68 688341

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide