Chelner / Официант

Angajăm:

В дружный коллектив Сети Ресторанов «SALAT» приглашаем активных, ярких и целеустремленных сотрудников на должность «Официант».

Что нужно делать?

  • Готовить ресторан к приему наших любимых Гостей утром, днем и вечером;
  • Достойно и виртуозно обслуживать Гостей;
  • Все делать быстро, четко и своевременно.

Взамен ты получишь:

  • Полный соц. пакет;
  • Официальное трудоустройство;
  • Обучение и стажировку;
  • Хороший % + личные чаевые: высокий доход (вы не просто ОФИЦИАНТ вы партнер в компании);
  • Удобный сменный график работы, без ночных смен;
  • Дружный, молодой коллектив;
  • Карьерный рост.

Ждем ваше CV с указанием должность "Официант" e-mail: hr@salat.md.
Тел. 068688341 /069870480

Știi să comunici cu ușurință în română și rusă, iar cuvintele receptiv și deschis te caracterizează?
Vino în echipa Restaurantului „SALAT Restaurant&Free Flow” și fii tu persoana ce cunoaște arta deservirii!
Aplică la postul de Chelner și pasiunea ta pentru muncă, comunicare și mișcare îți va aduce cîștiguri bănești!

Cerinţe faţă de candidat:

  • Experienţă în domeniu (e binevenit);
  • Persoană atentă, responsabilă, punctuală;
  • Abilitatea de a munci în echipă.

Oferim:

  • lucru în ture;
  • echipă prietenoasă de specialişti;
  • posibilitate de dezvoltare.
  • pachet social deplin;
  • salariu super atractiv cu posibilitati de crestere (% din vinzari + banii de ceai pe care ii face fiecare in parte).

Detalii: 069870480 / 068688341

e-mail: hr@salat.md
Tel. 068688341/069870480

Alte anunțuri publicate de această companie