Бухгалтер (банк и учет автопарка) | Contabil(ă)

AUTO MALL – стабильная, динамично развивающаяся компания, крупнейший поставщик автотоваров для легковых и грузовых автомобилей на рынке Молдовы в связи с расширением штата открывает вакансию:

Ești o persoană responsabilă și atentă? Iubești cifrele și ai experiență în lucrul cu banii? Atunci te căutăm pe tine!

În legătură cu deschiderea unui nou filială, anunțăm concurs pentru postul de Contabil(ă).

Cerințe pentru candidat:

  • Educație - superioară sau medie economică, de asemenea, sunt luate în considerare candidaturile după cursuri de contabilitate;
  • Cunoștințe PC (1C, Excel);
  • Experiență de lucru - 1 an.

Responsabilități:

  • Întocmirea documentelor primare pentru un anumit sector;
  • Colectarea actelor de reconciliere cu partenerii comerciali;
  • Elaborarea rapoartelor pentru conducere;
  • Conducerea contabilității operațiunilor care reflectă tranzacțiile bancare;
  • Conducerea contabilității operațiunilor care reflectă evidența parcului auto al întreprinderii;
  • Asigurarea securității documentelor legate de contabilitatea operațiunilor bancare și evidența parcului auto al întreprinderii;
  • Îndeplinirea sarcinilor contabilului șef.

Condiții de muncă:

  • Loc de muncă confortabil.
  • Angajare oficială de la prima zi de lucru, pachet social complet.
  • Salariu demn, fără întârzieri.
  • Colectiv prietenos.

Program de lucru: De luni până vineri, de la 09:00 la 18:00 (1 oră pauză de prânz).

Dacă te-a interesat postul nostru și vrei să faci parte din echipa noastră, nu aștepta până mâine, trimite CV-ul la adresa de e-mail hr@automall.md.

Ты ответственный и внимательный человек? Любишь цифры и имеешь опыт работы с деньгами? Тогда мы ищем именно тебя!

В связи с открытием нового филиала мы объявляем конкурс на вакансию Бухгалтера.

Требования к кандидату:

  • Образование - высшее или среднее экономическое, также рассматриваются кандидаты после курсов бухгалтерского учета.
  • Знания ПК (1С, Excel).
  • Опыт работы - 1 год.

Обязанности:

  • Ведение первичной документации определенного сектора;
  • Сбор актов сверки с контрагентами;
  • Составление отчетности для руководства;
  • Ведение бухучета операций, отражающих обороты по банковским операциям;
  • Ведение бухучета операций, отражающих учёт автопарка предприятия;
  • Обеспечение сохранности документов, имеющих отношение к учету банковских операций и учёту автопарка предприятия;
  • Выполение поручений главного бухгалтера.

Условия работы:

  • Обустроенное рабочее место.
  • Официальное трудоустройство с первого дня работы, полный соц. пакет.
  • Достойная заработная плата без задержек.
  • Дружный коллектив.

График работы: С понедельника по пятницу с 09:00-18:00 (1 час на обед).

Если тебя заинтересовала наша вакансия и хочешь стать частью нашей команды - не жди до завтра, отправляй резюме на электронный адрес hr@automall.md.

Предварительный отбор осуществляется на основании резюме.

Для дополнительной информации вы можете позвонить по номеру 078309988.

078 30 99 88
E-mail: hr@automall.md
www.automall.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide