Bucătar, ajutor de bucătar, or. Chișinău

Reţeaua de magazine “Linella” anunţă post vacant la funcția:

Dacă ești o persoană pasionată de gătit, atunci cu siguranță trebuie să aplici la jobul dat.

Oferim:

  • Salariul motivant+premii+cadouri de sărbători și alte beneficii;
  • Concedii și buletine achitate;
  • Prânz gratuit;
  • Condiții bune de muncă și angajare cu prima zi;
  • Grafic: 2/2, de la 07:00-19:00;

Cerințe:

  • Studiile reprezintă un avantaj
  • Experiență reprezintă un avantaj;
  • Dorința de lucru, responsabilitate;

Responsabilități:

  • Gătirea bucatelor în conformitate cu fișele tehnologice;
  • Menținerea curățeniei și ordinii la locul de muncă;
  • Igienizarea și întreținerea echipamentelor de gătit;
  • Respectarea regulilor igienico-sanitare specifice alimentație publice.

Adresa: or. Chișinău, str. Maria Drăgan

 Telefon: 061-000-041; 078-002-222
Așteptăm CV-ul tău pe job@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante
Urmărește cele mai interesante locuri vacante pe canal telegram:

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide