Barista

Angajăm:

Barista

Oportunitate captivantă de a te alătura echipei noastre în calitate de Barista!

Despre noi: Suntem o rețea de cafenele din orașul Chisinau, dedicată oferirii clienților noștri o experiență de cafea excepțională. Echipa noastră dinamică caută să își completeze rândurile cu un nou membru talentat.

Descrierea postului:

  • Pregătirea și servirea băuturilor de înaltă calitate, inclusiv cafele speciale, băuturi pe bază de espresso și altele.
  • Oferirea unui serviciu clienți excepțional prin furnizarea de recomandări și răspunzând la întrebările despre produse.
  • Menținerea curățeniei și organizării spațiului de lucru conform standardelor stabilite de local.
  • Contribuția la menținerea unui mediu de lucru pozitiv și colaborativ.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în calitate de barista sau într-un rol similar este un avantaj, însă formarea va fi oferită.
  • Pasiune pentru cafea și servicii excelente pentru clienți.
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a se adapta la perioadele de vârf.
  • Excelentă capacitate de organizare și atenție la detalii.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu stimulant și pasionant.
  • Formare și dezvoltare profesională continuă.
  • Reduceri la produsele localului.
  • Orar flexibil disponibil.

Dacă ești pasionat de cafea și dorești să te alături unei echipe dinamice, trimite-ne CV-ul tău și un mesaj pe whatsapp, telegram, viber +37368027928. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Telefon:  +37368027928

Alte anunțuri publicate de această companie