Barista Casier Port Mall | Бариста Кассир Порт Молл

Ciao Cacao este în căutarea unui barista pasionat și dedicat care să se alăture echipei noastre.

Dacă ești tânăr, energic și dorești să te dezvolți într-un mediu dinamic atunci postul dat este pentru tine!

Noi oferim:

  • Program de lucru 10:00-22:00, 3/3
  • Salariu competitiv
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic
  • Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei

Responsabilități:

  • Servirea clienților cu promptitudine și amabilitate
  • Pregătirea și servirea băuturilor calde și reci conform standardelor companiei
  • Încasarea corectă a plăților și gestionarea casieriei
  • Menținerea curățeniei și igienei în zona de lucru
  • Asigurarea respectării normelor de siguranță și de igienă

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul de barman, barista, casier în domeniul alimentației publice reprezintă un avantaj
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat
  • Atitudine pozitivă și orientare către rezolvarea problemelor
  • Cunoașterea limbii române și a limbii ruse este obligatorie

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul cu indicarea denumirii postului vacant la adresa: hr@andys.md.
Sau sunați la numărul de telefon: 060777839.

Ciao Cacao в пойске энергичного и преданного своему делу бариста, который присоединится к нашей команде.

Если вы молоды, энергичны и хотите развиваться в динамичной среде, то эта работа для вас!

Мы предлагаем:

  • График работы 10:00-22:00, 3/3
  • Конкурентоспособная заработная плата
  • Приятная и динамичная рабочая среда
  • Возможности развития и продвижения внутри компании

Обязанности:

  • Быстрое и вежливое обслуживание клиентов
  • Приготовление и подача горячих и холодных напитков в соответствии со стандартами компании
  • Правильный сбор платежей и управление кассой
  • Поддержание чистоты и гигиены на рабочем месте
  • Обеспечение соблюдения стандартов безопасности и гигиены

Требования:

  • Опыт работы барменом, бариста, кассиром в сфере общественного питания - преимущество
  • Отличные коммуникативные навыки и навыки взаимодействия с клиентами
  • Способность эффективно работать в напряженной обстановке
  • Позитивный настрой и ориентация на решение проблем
  • Знание румынского и русского языков обязательно

Чтобы подать заявку, отправьте свое резюме с указанием названия вакансии на адрес: hr@andys.md.
Или позвоните по номеру телефона: 060777839.

E-mail: hr@andys.md
060777839

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide