Asistent Consiliu de Directori 12000 lei net

PROFMET - companie lider, specializată în producția și distribuția sistemelor de fixare. Cu o istorie bogată de peste 20 ani, ne mândrim cu calitatea produselor noastre și cu relațiile pe care le construim cu clienții noștri.

Suntem în căutarea unui Asistent proactiv dedicat și pasionat care să se alăture echipei noastre dinamice. În această poziție, veți lucra în strânsă colaborare cu membrii de vârf ai organizației noastre, asigurându-vă că operațiunile consiliului de Directori sunt gestionate cu profesionalism și eficiență.

Ce oferim:

  • Pachet salarial competitiv 12000 lei net;
  • Tichet de masă;
  • Oportunitatea de a lucra pentru o companie de succes;
  • Mediu de lucru stimulant și colaborativ;
  • Transport corporativ de la și spre locul de muncă.

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-o poziție similară sau în domeniul asistenței administrative;
  • Excelente abilități de organizare și gestionare a timpului, cu capacitatea de a prioritiza sarcinile multiple;
  • Bune abilități de comunicare în română și rusă, egleză (avantaj);
  • Atitudine proactivă, adaptabilitate la schimbare;
  • Respectarea strictă a confidențialității și a eticii profesionale.

Responsabilități:

  • Vei gestiona programul și calendarul Directorilor, programând întâlniri și evenimente importante;
  • Vei coordona comunicarea între Directori și alte departamente sau părți interesate;
  • Vei asigura pregătirea materialelor necesare pentru întâlniri, prezentări și alte activități;
  • Vei monitoriza executarea sarcinilor stabilite în cadrul ședințelor, raportând progresul către membrii consiliului;
  • Vei asista la toate ședințele și vei elabora procesul verbal al ședințelor;
  • Vei gestiona corespondența, e-mailurile și apelurile telefonice;
  • Vei menține confidențialitatea informațiilor sensibile și a datelor companiei.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, aplică CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa recrutare@profmet.md.

Detalii la numărul de telefon 078000075 sau 079947888.

E-mail: recrutare@profmet.md
 078000075 / 079947888

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide