Asistent Adminsitrativ al Fondatorului

Assist Match este în căutare de:

AssistMatch - noi suntem o agenție de recrutare specializată în selecția de asistenți personali și personal administrativ.

Clientul nostru este o companie specializată în construcția și vânzarea de case inovatoare și proiecte de design arhitectural, caută un Asistent Administrativ dedicat fondatorului companiei. Acest rol esențial presupune preluarea sarcinilor administrative și sprijinirea fondatorului în diverse activități, contribuind astfel la eficientizarea proceselor interne și la creșterea succesului afacerii.

Responsabilități:

  • Colaborare cu echipe terțe: SMM, contabilitate, arhitectură, design.
  • Participare și asistență în realizarea materialelor video, inclusiv reelsuri.
  • Acompanierea în deplasări de afaceri și reprezentarea fondatorului în absența sa.
  • Supravegherea proiectelor, colectarea rapoartelor și monitorizarea statusului lucrărilor.
  • Gestionarea CRM-ului (Amo CRM) și lucru în Excel.
  • Înțelegerea și aplicarea noțiunilor de bază în contabilitate.
  • Comunicare eficientă cu clienții și gestionarea mesajelor.

Cerințe:

  • Excelente abilități de time management și o rutină zilnică bine structurată.
  • Aptitudini analitice și logică matematică.
  • Abilități de leadership și experiență în coordonarea unei echipe.
  • Creativitate, sens estetic și, ideal, experiență în design.
  • Abilități de negociere și vânzări, prezentabilitate.
  • Atitudine pozitivă de "just do it".
  • Cunoștințe de limba română, rusă și engleză.
  • Permis de conducere și mașină personală.

Condiții de muncă:

  • Program de lucru flexibil, în funcție de nevoile și cerințele activităților, hybrid.
  • Oportunitatea de a lucra alături de un fondator profesionist și de a dobândi experiență într-un mediu dinamic.
  • Salariu competitiv, 1000 EUR, în conformitate cu nivelul de experiență și performanțele individuale.
    Perioada de probă - 3 luni.

Dacă ești gata să îți asumi un rol cheie în sprijinirea creșterii companiei clientului nostru, te invităm să aplici pentru această poziție!

Trimite CV-ul tău la adresa: cv@assistmatch.co, cu subiectul " Asistent Adminsitrativ al Fondatorului”.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide