Agent vînzări articole și instalații sanitare

Avem nevoie de tineri ambițioși și pasionați, care nu confundă datele din dările de seamă cu rezultatele reale,  care nu înlocuiesc vînzările cu acostarea și care tind mereu să persevereze.

Cerințe:
- experiența de cel puțin 1 an în poziția de agent de vînzări;
- cunoașterea întregii game de articole și instalații sanitare: cazane, pompe, calorifere, canale de ventilație etc.;
- sociabilitate, perseverență în atingerea scopurilor, atitudine pro-activă, responsabilitate;
- disponibilitate pentru deplasări în interes de serviciu în zona încredințată.

Responsabilități:
- întocmirea dărilor de seamă privind vînzările realizate;
- atragerea clienților și dezvoltarea bazei de date cu clienți;
- negocieri cu conducătorii;
- îndeplinirea obiectivelor de vînzări stabilite.

Oferim:
- pachet social standard și un birou confortabil în centrul capitalei.

E-mail: hr@ecosanteh.md

hr@ecosanteh.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie