Șef magazin instalații, Strășeni - 10 000 - 30 000 lei

ATENȚIE! Acest post este disponibil în orașul Strășeni!

Pasionat de meseria ta?
La Romstal, lider de piață în domeniul instalațiilor termo-hidro-sanitare, ne dezvoltăm împreună, atât în Moldova cât și în Europa! Cu extindere în 6 tări din Europa, Romstal este compania care tinde să crească standardul de viață al clienților săi prin produsele și serviciile pe care le oferă.
Colegii noștri din Departamentul Vânzări au devenit cei mai buni specialiști în domeniul instalațiilor și te așteaptă alături de ei!

Acest job ți se potrivește dacă:

  • Ești o persoană care comunică ușor cu ceilalți, se adaptează și poate să convingă usor;
  • Ai o atitudine pozitivă, ești organizat și poți lucra simultan pe mai multe activități;
  • Ești o persoana energica, orientata spre rezultate și spre învățare;
  • Te interesează să lucrezi cu produse și tehnologii noi în domeniul instalațiilor;
  • Ești preocupat să construiești și să dezvolti relații puternice cu clienții;
  • Ai valori personale solide de onestitate, integritate și grijă față de mediu;
  • Ai permis categ B și îți place să ai un job activ, pe teren;
  • Cunoști limbile română și rusă.

Descrierea jobului
Scopul Jobului: Vânzarea produselor și echipamentelor din oferta companiei, precum și consilierea tehnică în vederea alegerii soluției optime care să raspundă nevoilor clienților.
Ne dorim ca împreună să oferim clienților cea mai bună experiență de vânzare, propunând soluțiile de instalații potrivite. În acest sens, vei asigura consultanța tehnică clientilor B2B sau clientilor finali și vei realiza ofertele care raspund standardelor tehnice în domeniu și nevoilor clienților. În susținerea activității tale, vei lucra cu instrumente de organizare, raportare si planificare. Te vei dezvolta profesional permanent și vei învața în fiecare zi să fii mai bun în consultanța oferită clienților tăi și să le crești gradul de satisfacție.

La Romstal te-ar putea interesa și următoarele beneficii:

  • Bonusuri pentru performanță în vânzări;
  • Mașină de serviciu;
  • Beneficii extrasalariale: tichete de masă, evenimente și cadouri pentru copii, evenimente pentru angajați, etc;
  • Traininguri tehnice și de vânzări;
  • Muncă într-o companie multinațională, cu standarde de lucru profesioniste;
  • Posibilități de dezvoltare a carierei.

Suntem orientați spre rezultate și punem preț pe dezvoltarea profesională a oamenilor din companie.
Dacă împărtășești și apreciezi aceleași valori, vino alaturi de noi!
Trimite-ne imediat CV-ul la hr@romstal.md
Ești gata să faci față provocării?

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide