Agent Vânzări DOOR TO DOOR, Chișinău

Anunțăm următorul post vacant:

Ești student/ă sau ești în căutarea primului job, dorești să acumulezi experiență de muncă, să – ți faci niște bani de buzunar și totodată, să dispui de timp liber. În cazul acesta, să știi că mai bună ofertă ca a noastră nu credem că există.
Alăturăte echipei de Agent Vânzări Directe

Atribuții de funcție:
• Promovarea, ofertarea produselor și serviciilor Companiei;
• Contactarea şi atragerea potenţialilor clienţi ai Companiei;
• Îndeplinirea planului pe vânzări;
• Postul presupune deplasări prin or. Chișinău

Cerințe față de candidat:
• Cunoașterea fluentă a limbilor română şi rusă
• Abilități bune de comunicare
• Abilități de negociere și convingere
• Orientarea către client și rezultat
• Energic și pozitiv
• Deținerea permisului de conducere va prezenta un avantaj

Ce oferim:
• Pachet atractiv de recompense și beneficii - (salariul fix + % din vînzări);
• Training de dezvoltare a abilităților de comunicare, convingere și vânzări (din contul companiei);
• Posibilitate de dezvoltare a carierei;
• Angajare oficială cu contract de muncă;
• Acoperirea cheltuielilor de transport și telefonie mobilă de către companie;

Aplică aici sau transmite CV-ul tău la adresa de e-mail: cariera@moldtelecom.md, ține minte ca în subiectul e-mail-ului să menționez Agent Vânzări Directe. De restul ne ocupăm noi.

Alte anunțuri publicate de aceasta companie