Agent imobiliar

Compania Imobiliară Realist Estate Agency este în căutarea unui:

Ne mărim echipa și te așteptăm în echipa noastră de agenți imobiliari.

Te învâțăm! Te integrăm! Te angajăm!

Responsabilităţi:
  • Cercetarea si analiza pieţei de profil;
  • Identificarea şi contactarea potenţialilor clienţi;
  • Crearea unui portofoliu cu proprietăți imobiliare;
  • Interacţiunea directă cu cumpărătorii de imobiliare pentru identificarea celor mai potrivite oferte de vânzare/cumpărare sau închiriere a imobilului;
  • Consultaţii juridice şi asistenţa clienţilor la birou, notar, etc.
Cerinţe:
  • Abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţii;
  • Comunicare eficientă și asertivă;
  • Orientare către client şi capacitatea de calificare ale necesităţilor acestuia;
  • Automobil şi permis de conducere (constituie avantaj).
Noi oferim:
  • Instruire și formare continuă;
  • Comision motivant în funcţie de rezultate;
  • Telefon de serviciu, gadgeturi și soft pentru activitate;
  • Training-uri de specialitate;
  • venituri competitive
  • O echipă tânără, prietenoasă cu obiective clar definite ce permit o dezvoltare dinamică.
Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@realist.md cu specificarea postului pentru care aplică sau vă invităm să ne contactați direct la numărul de contact: +373 78888905.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

E-mail: hr@realist.md
Telefon: +373 78888905

Alte anunțuri publicate de această companie