Agent de vânzări servicii IT și SMM, Full-time

Zazitex
companie specializată în MARKETING DIGITAL ȘI SOLUȚII IT
își extinde echipa. Suntem în căutarea unui coleg/colege pentru funcția de:

Responsabilități:

  • Gestionarea și dezvoltarea portofoliului de clienți
  • Asigură colectarea informaţiei despre potenţialii clienţi;
  • Comunică cu potenţialii clienţi folosind diverse mijloace de comunicare (vizite, apeluri telefonice, email, etc);
  • Gestionarea, coordonarea și participarea la proiect;
  • Crearea de oferte comerciale;
  • Promovarea serviciilor companiei pe piața Moldovei pe baza caldă de clienți;
  • Realizarea planului de vânzări prin vizite în situ și/sau la telefon;
  • Identificarea de noi clienți;
  • Creșterea cotei de piață a produselor / serviciilor.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii ruse și romane (obligatoriu). Limba turcă, germană și engleză – reprezintă un avantaj!
  • bună cunoaștere a pieţei de produse similare;
  • abilități de comunicare;
  • atitudine pozitivă şi persuasiune;
  • discernământ şi capacitatea de a rezolva problemele;
  • rezistenta la efort şi stres;
  • corectitudine şi loialitate față de firmă, flexibilitate;
  • spirit de ordine şi disciplină.

Beneficii:

  • Angajare oficială;
  • Program de lucru: luni-vineri între orele: 10.00 - 19.00;
  • Salariu decent + % din vânzări
  • Instruiri și training-uri;
  • Oportunitate pentru creșterea în carieră.

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@zazitex.com.

În subiectul scrisorii specificați denumirea postului vacant pentru care aplicați

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide