Agent de Vânzări Fruvit

HAI ÎN ECHIPA ARTGRANIT!

Suntem compania Fruvit, cu o istorie începând din anul 2000, producători de încredere de dulciuri din fructe uscate!

Suntem în căutarea unui Agent de Vânzări dedicat și dinamic, cu abilități și experiență de extindere pe piața externă!

Responsabilitățile includ:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzare pentru a stimula creșterea pe piața internă cît și externă;
  • Menținerea relațiilor cu clienții și partenerii existenți pentru a asigura satisfacția și loialitatea acestora;
  • Monitorizarea tendințelor și a cerințelor pieței, furnizând feedback pentru îmbunătățirea produselor și a strategiilor de vânzare;
  • Negocierea și încheierea de contracte cu noi clienți și parteneri, asigurându-se că se respectă standardele de calitate și termenii comerciali.

Cerințe fața de candidat:

  • Experiență demonstrată în vânzări, preferabil în industria alimentară sau în domeniul produselor alimentare, minim 2 ani;
  • Abilități excelente de negociere;
  • Abilități de scriere și comunicare în limba română, rusă și engleză;
  • Capacitatea de a lucra independent și de a gestiona eficient timpul și resursele;
  • Cunoștințe avansate de utilizare a PC (MsOffice);
  • Deținerea permisului de conducere cat. B și disponibilitatea transportului personal constituie un avantaj.

Condiții de muncă:

  • Regim de muncă: de la 8:00 pînă la 17:00;
  • Salariu motivant: partea fixă, plus bonus din vînzări.
  • Dacă sunteți o persoană proactivă, pasionată de vânzări, vă încurajăm să aplicați!

Programare la interviu: 060740311
Trimite-ți CV-ul la e-mail: hr@artgranit.md

E-mail: hr@artgranit.md
Telefon: 060740311

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide